KVKK Açık Rıza

Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni

İlgili Sözleşme : Kişisel Veri Aydınlatma Metni

 

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında, Gurme Enginar - Dilayda Bilğe (GURME ENGİNAR) mağazalarından, https://gurmeenginar.com.tr/ adresinden her zaman erişebileceğim Kişisel Veri Aydınlatma Metni’nde detaylı olarak açıklandığı şekilde kişisel verilerimin işlenmesine aşağıdaki rıza beyanı ile onay veriyorum.

 

Kişiselleştirilmiş pazarlama, profilleme: Mevcut veya ileride güncelleyeceğim kişisel verilerimin; Clandestino nezdindeki üyeliklerim ve alışverişlerime göre bana özel olanak ve teklifler sunulması, genel veya bana özel kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamların oluşturulması, kampanya, yarışma, çekiliş ve diğer etkinliklerin düzenlenmesi, profilleme, raporlama, pazarlama ve analiz çalışmalarının yapılması, Mobil Uygulama, Site veya diğer 3. taraf ortamlarında Clandestino’ya ait reklamların ve pazarlama/iletişim faaliyetlerinin (Mobil Uygulama ve Site’deki bildirimler, pop-up gösterimi, kişiye özel teklifler, kullanıcı ekranlarının özelleştirilmesi, anket vs.) yürütülmesi ile müşteri deneyimini iyileştirmeye yönelik çalışmaların yapılması amacıyla işlenmesine rıza veriyorum.

 

Yurtdışı aktarım: Mevcut veya ileride güncelleyeceğim kişisel verilerimin; bilişim teknolojileri, pazarlama/reklam faaliyetleri ya da uzmanlık gerektiren danışmanlık vb. konularda Touche’nin yurt dışında yerleşik iş ortakları, tedarikçileri ve hizmet sağlayıcıları ile paylaşılmasına rıza veriyorum.